poniedziałek, 11 września 2017

Ostatni dzwonek

Zostało nam kilka tygodnia lata, a i tak pogoda płata nam figle. To ostatni dzwonek by wykorzystać te ładne dni na aktywność z naszym psem! 


Lato to najbardziej pożądana pora roku, przynajmniej dla mnie. Długie oraz ciepłe dni pozwalają  nam na aktywne spędzanie czasu z pupilem.W letnich miesiącach jest również dużo psich iwentów gdzie możemy rozwijać nasze możliwości. Życie niestety nie może być ciągle takie piękne i nasze lato oraz chęci do działania odchodzą w zapomnienie, jednak czy jesienią/zimą nie można być aktywnym? :)


Wiadomo iż nadchodzące miesiące nie będą miały długich dni i ciepłych wieczorów lecz to nie oznacza, że mamy siedzieć z pupą na kanapie.Jesień nie jest złym miesiącem, możemy udać się na dłuższe spacery z naszym pupilem podziwiając krajobraz nadchodzącej jesieni.Musimy jednak pamiętać o możliwościach naszego psa, nie każdy psiak będzie mógł w chłodne dni pływać, czy nawet iść na dłuższy spacer. My z Izu lubimy chodzić nawet zimą. Mojemu psu nie straszny mróz, uwielbia tarzać się w śniegu oraz wyprawiać na nim dzikie harce. Muszę jednak przyznać, że nie raz rozciął sobie poduszkę o ostry, zbity śnieg.


Póki co trzeba korzystać z ostatnich chwil lata więc chciałam was zaprosić na Piknik Rodzinny +4Łapy organizowany w Dąbrowie Górniczej 16 września 2017 roku. Wydarzenie skierowane jest  dla miłośników psów na którym nie zabraknie aktywności sportowych, pokazów i konkursów.Jeśli jesteś zainteresowany wydarzeniem więcej szczegółów znajdziesz na: KLIK


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz